KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 9412239
nr 941 2239
Färgetsning
Irina Malkova, monogramsignerad, kvinna, motivet: 41x29
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 16 februari 2015
kl 18:16:53
14/2 23:02:22
100 kr
16/2 00:20:32